Data: 10.05.2021

Rolety zewnętrzne SCREEN – na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?

Dodatkowe osłony zamontowane na pergoli tarasowej stanowią skuteczne zabezpieczenie przed słońcem, wiatrem czy wzrokiem ciekawskich sąsiadów. Planujesz je u siebie założyć? Podpowiadamy na co powinieneś zwrócić uwagę, zanim kupisz rolety zewnętrzne SCREEN!

Instalacje ogrodowe i tarasowe pozwalają przyjemnie spędzać czas na zewnątrz. Pewne udogodnienia pomagają cieszyć się świeżym powietrzem niezależnie od warunków pogodowych. W ostatnich latach bardzo popularne stały się niezwykle praktyczne rolety zewnętrzne SCREEN. Dowiedz się, jak wybrać najlepszy model!

Rolety zewnętrzne SCREEN – na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?

Rolety zewnętrzne SCREEN można zakładać na pergolach, balkonach, loggiach, tarasach, a nawet przy biurowcach i lokalach użytkowych. Są skutecznym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, a także chłodem, hałasem czy natrętnymi owadami. Dodatkowo pozwalają zachować poczucie prywatności, stanowiąc barierę dla spojrzeń osób trzecich. Dzięki nim można idealnie dostosować warunki wypoczynkowe do swoich potrzeb, tak by nic nie zakłócało odpoczynku. Jeśli jednak mają się dobrze sprawdzać, muszą być idealnie dopasowane.

Podczas zakupu rolet zewnętrznych SCREEN przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na ich rozmiar. Zbyt małe lub za duże osłony na pewno nie będą prawidłowo działać. Bardzo ważny jest także materiał wykonania – istotny jest nie tylko jego kolor, ale też gramatura, transparentność oraz dodatkowe właściwości (np. wodoodporność, termoizolacyjność). Rolety zewnętrzne powinny być uszyte z estetycznej, funkcjonalnej, a zarazem wytrzymałej tkaniny. Muszą być odporne na różne szkodliwe czynniki zewnętrzne, by mogły przetrwać wiele lat.

Jakie rolety zewnętrze SCREEN wybrać?

Zdecydowanie najlepszym wyborem będą nowoczesne rolety zewnętrzne SCREEN z elektronicznym mechanizmem sterowania. Można bez żadnego wysiłku sprawnie je rozwinąć/zwinąć za pomocą jednego kliknięcia – nie trzeba nawet wstawać z leżaka. Jeśli dodatkowo połączy się je z czujnikami pogodowymi, da się je tak zaprogramować, by automatycznie dostosowały się do warunków na zewnątrz i/lub pory dnia. Są niezwykle wygodne w obsłudze, dlatego szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku dużych tarasów lub okien.

Dużą popularnością cieszą się również modele rolet zewnętrznych SCREEN z prowadnicami typu ZIP. Mechanizm zamka błyskawicznego gwarantuje, że materiał zawsze równomiernie się rozwija i jest odpowiednio napięty. Dzięki temu dobrze się prezentuje oraz prawidłowo spełnia swoje zadanie. Taka instalacja jest też zdecydowanie mniej awaryjna.

Dlaczego warto zamówić rolety zewnętrzne SCREEN na wymiar?

Rolety zewnętrzne SCREEN powinny być idealnie dopasowane pod względem rozmiaru oraz parametrów. Z tego względu warto zamówić je na wymiar. Wtedy można przystosować je nawet do nietypowych konstrukcji, tak by działały bez zarzutu oraz efektownie wyglądały. Przy okazji ma się pełny wpływ na to, z jakich materiałów zostaną wykonane.

Spersonalizowane osłony spełniają wszystkie oczekiwania, pięknie uzupełniają aranżację, a także są bardziej wytrzymałe. Zwykle są droższe niż uniwersalne modele, ale warto w nie zainwestować. Wykazują długą żywotność, dlatego zakup szybko się zwróci. Co więcej, gwarantowany przez nie komfort jest wart każdej złotówki.

Rolety zewnętrzne SCREEN będą niezwykle przydatnym dodatkiem, jeśli wybierzesz modele najwyższej jakości. Szukasz estetycznych, funkcjonalnych i wytrzymałych osłon? Zapoznaj się z ofertą Surma.co, by znaleźć idealny produkt!

Podobne posty

14.12.2021

To powinieneś wiedzieć przed wyborem aluminiowej pergoli tarasowej

Chcesz ciekawie zaaranżować taras? Odpowiednio dobrane zadaszenie pozwoli Ci stworzyć wygodne, estetyczne miejsce do wypoczynku. Nie masz jednak pojęcia, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań odpowiedniej konstrukcji? Podpowiadamy, na jakie pytania warto sobie odpowiedzieć, zanim wybierze się aluminiową pergolę tarasową! Architektura ogrodowa może być niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia. Najważniejsze, by dobrze ją dopasować pod względem […]

28.11.2022

Gdzie najlepiej postawić pergolę?

Chcesz zainwestować w oryginalną konstrukcję do ogrodu lub na taras, ale masz dylemat, jak ją zaaranżować? Dodatkowe zadaszenie pozwala stworzyć specjalne miejsce do wypoczynku, przy okazji wyróżniając je wizualnie, dlatego trzeba dobrze przemyśleć, gdzie je ulokować. Radzimy, gdzie najlepiej postawić pergolę! Nie masz pomysłu na to, w którym miejscu powinna znaleźć się wymarzona konstrukcja? W […]

20.07.2021

Rolety SCREEN Wrocław

Zewnętrzne osłony okienne doskonale sprawdzają się na tarasach, pergolach, loggiach, a nawet balkonach. Zdecydowanie najlepsze są modele na wymiar, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Zastanawiasz się, gdzie warto je zamówić? Podpowiadamy, jak znaleźć najlepsze rolety SCREEN Wrocław! Na polskim rynku działa wiele przedsiębiorstw zajmujących się produkcją osłon wewnętrznych i zewnętrznych. Z tego względu można mieć […]

Darmowa wycena