Rolety Screen

Zapewnij sobie ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem, a nawet owadami. Najwyższej jakości materiały zagwarantują Ci przepływ powietrza i naturalne oświetlenie.

Obejrzyj galerię rolet screen

Ochrona

Oprócz ochrony przeciwsłonecznej, Roleta Screen osłoni Cię przed deszczem i podmuchami wiatru. Tkanina w rolecie jest napinana za pomocą zamka błyskawicznego w prowadnicach, dzięki czemu rolety mają podwyższoną wytrzymałość.

Tkanina zastosowana w roletach odbija promienie słoneczne oraz chroni przed upałem, jednocześnie pozwalając na zachowanie odpowiedniego poziomu naświetlenia w pomieszczeniach w ciągu całego dnia.

Możliwość montażu również do okien i wnęk w:
 • Domach jednorodzinnych

 • Hotelach

 • Mieszkaniach

 • Restauracjach

 • Altanach

 • Budynkach biurowych

Wygoda

Użytkuj swoją przydomową przestrzeń jak tylko chcesz, nie martwiąc się o warunki atmosferyczne i spojrzenia sąsiadów. Efekt lustra weneckiego pozwoli Ci cieszyć się swoim ulubionym widokiem.

Automatyczne sterowanie

Pełna kontrola w zasięgu Twojej ręki. Steruj swoimi Roletami Screen przy pomocy pilota lub aplikacji mobilnej.

Izolacja od otoczenia

Komfort i spokój w domu lub ogrodzie. Bez słońca, owadów i spojrzeń z zewnątrz.

Regulacja

W pełni regulowany mechanizm opuszczania. Roletę zatrzymujesz w dowolnym momencie.

System

Dla nowo wznoszonych obiektów, gdzie istnieje możliwość schowania kasety pod elewacją w warstwie termoizolacyjnej.

Obszerna gama kolorystyczna tkanin oraz różny stopień ich przezierności pozwalają, by każdy mogł znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Wytrzymała konstrukcja aluminiowa z możliwością wybrania dowolnego koloru RAL lub kolorów drewnopodobnych, zapewniają wysoką trwałość i najlepsze walory wizualne.

Dla wykończonych budynków oraz gotowych konstrukcji. Montaż rolet może być wykonany w dowolnym momencie.

Obszerna gama kolorystyczna tkanin oraz różny stopień ich przezierności pozwalają, by każdy mogł znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Wytrzymała konstrukcja aluminiowa z możliwością wybrania dowolnego koloru RAL lub kolorów drewnopodobnych, zapewniają wysoką trwałość i najlepsze walory wizualne.

Nasze realizacje

 • S01
 • S02
 • S03
 • S04
 • S05
 • S06
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest koszt pergoli?

Cena pergoli zależy od wielu czynników. Między innymi od jej wymiarów oraz dodatków dołączonych do konstrukcji. Jej cena może wynieść od 8 000 zł za najprostszą wersje, 30 000 zł za bardziej zaawansowaną opcję, aż do kilkuset tysięcy złotych za realizację dla sektora gastronomicznego – HoReCa. Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb oraz wstępnie je wycenić.


Jak długo trzeba czekać na montaż pergoli?

Nasza hala produkcyjna funkcjonuje przez cały rok. Czas realizacji zależy od stopnia obciążenia produkcyjnego oraz pory roku. Zazwyczaj pergola jest gotowa do montażu po kilku tygodniach od momentu zaksięgowania zaliczki. W wyjątkowych sytuacjach okres ten może się przedłużyć do kilkunastu tygodni.


Jak długo trwa montaż pergoli?

Nasze pergole montujemy przez cały rok, również w okresie jesienno-zimowym. W zależności od wymiaru pergoli, rodzajów i ilości dodatków oraz sposobu montażu, prace mogą trwać od 1 do 5 dni.


Czy dodatki można zamontować w późniejszym terminie?

Tak, istnieje możliwość późniejszego montażu dodatków, w tym: Rolet Screen, systemów przeszkleń oraz shuttersów aluminiowych. Warto jednak wspomnieć o takim zamiarze osobie wykonującej pomiar, gdyż w niektórych sytuacjach może mieć to wpływ na wymiar pergoli.


Na jakim terenie realizujemy montaże?

Montaże realizujemy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.


Nadal masz pytania?
Odezwij się do nas, a my pomożemy Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
Raty
Dla naszych klientów mamy przygotowany korzystny system ratalny, dzięki któremu nie obciążysz swojego portfela!

Formularz kontaktowy

  Darmowa wycena