Systemy przeszkleń

Piękno i elegancja, stałe lub przesuwne – zyskaj dodatkową przestrzeń funkcjonalną i swobodę, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Ochrona

Chcesz odizolować się od otoczenia, bez utraty widoczności? System przeszkleń pozwoli Ci na ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, przy zachowaniu najwyższej estetyki.

W naszych przeszkleniach stosujemy bezpieczne dla Twoich bliskich szyby z 10 mm hartowanego szkła dostępnego w różnych odcieniach.

Odcienie szkła:
 • Float (szkło gładkie, przeźroczyste)

 • Optiwhite (szkło odbarwione)

 • Antisol (szkło barwione, częściowo przeźroczyste)

Wygoda

Nie ważne czy to pergola, czy taras restauracyjny – ten praktyczny i stylowy system dopasowuje się do każdego otoczenia. Wszystko przygotowane na wymiar i dostosowane do Twoich potrzeb.

Termoizolacja

System przeszkleń skutecznie ogranicza utratę ciepła z wnętrza konstrukcji lub pomieszczenia. Uszczelnienie dodatkowo wspomaga termoizolację.

Nieograniczona widoczność

Uzyskaj efekt przeszklonych przestrzeni, które są jasne, przestronne i nowoczesne.

System stały lub przesuwny

W zależności od potrzeb, wybierz rozwiązanie stałe, w którym szyby tworzą nieruchomą ścianę lub system umożliwiający otwieranie i zamykanie szklanych paneli.

Tłumienie dzwięku

System przeszkleń świetnie izoluje dźwięki z zewnątrz, jak i z wnętrza konstrukcji.

Nasze realizacje

 • PS01
 • PS02
 • PS03
 • PS04
 • PS05
 • PS06
Najczesciej zadawane pytania
Jaki jest koszt pergoli?

Cena pergoli zależy od wielu czynników. Między innymi od jej wymiarów oraz dodatków dołączonych do konstrukcji. Jej cena może wynieść od 8 000 zł za najprostszą wersje, 30 000 zł za bardziej zaawansowaną opcję, aż do kilkuset tysięcy złotych za realizację dla sektora gastronomicznego – HoReCa. Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb oraz wstępnie je wycenić.


Jak długo trzeba czekać na montaż pergoli?

Nasza hala produkcyjna funkcjonuje przez cały rok. Czas realizacji zależy od stopnia obciążenia produkcyjnego oraz pory roku. Zazwyczaj pergola jest gotowa do montażu po kilku tygodniach od momentu zaksięgowania zaliczki. W wyjątkowych sytuacjach okres ten może się przedłużyć do kilkunastu tygodni.


Jak długo trwa montaż pergoli?

Nasze pergole montujemy przez cały rok, również w okresie jesienno-zimowym. W zależności od wymiaru pergoli, rodzajów i ilości dodatków oraz sposobu montażu, prace mogą trwać od 1 do 5 dni.


Czy dodatki można zamontować w późniejszym terminie?

Tak, istnieje możliwość późniejszego montażu dodatków, w tym: Rolet Screen, systemów przeszkleń oraz shuttersów aluminiowych. Warto jednak wspomnieć o takim zamiarze osobie wykonującej pomiar, gdyż w niektórych sytuacjach może mieć to wpływ na wymiar pergoli.


Na jakim terenie realizujemy montaże?

Montaże realizujemy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.


Nadal masz pytania?
Odezwij się do nas, a my pomożemy Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
Raty
Dla naszych klientów mamy przygotowany korzystny system ratalny, dzięki któremu nie obciążysz swojego portfela!

Formularz kontaktowy

  Zobacz więcej
  Dotacje na pergole dla branży HoReCa!
  Darmowa wycena