Producent Pergol Tarasowych

Specjalizujemy się w produkcji zautomatyzowanych pergol tarasowych, rolet screen oraz systemów przeszkleń.
Na przestrzeni lat wypracowaliśmy rozwiązania, które cieszą się największą popularnością na rynku. Stawiamy na innowacyjność oraz funkcjonalność.

Produkty

Pergola bioklimatyczna

Pergole

Rolety Screen

Systemy przeszkleń

 • Pergola bioklimatyczna

  Całoroczna ochrona przed dokuczliwymi warunkami atmosferycznymi. Słońce, deszcz, wiatr, a nawet śnieg nie będą Ci straszne – na tarasie, w ogrodzie lub na balkonie.
 • Pergole

  Stwórz dla siebie funkcjonalną i stylową strefę relaksu przy domu lub w ogrodzie, dostępną od wczesnej wiosny do późnej jesieni i korzystaj z niej w słoneczne, deszczowe i wietrzne dni.
 • Rolety Screen

  Zapewnij sobie ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem, a nawet owadami. Najwyższej jakości materiały zagwarantują Ci przepływ powietrza i naturalne oświetlenie.
 • Systemy przeszkleń

  Piękno i elegancja, stałe lub przesuwne – zyskaj dodatkową przestrzeń funkcjonalną i swobodę, niezależnie od warunków atmosferycznych.
04
03
02
01

Dopasowane do Twoich potrzeb

Każda z naszych realizacji jest tworzona na wymiar oraz dopasowywana do potrzeb klienta. Cały proces produkcji odbywa się w naszej nowoczesnej fabryce na południu Polski.

Odwiedź nasz Showroom!

Showroom to miejsce, gdzie na żywo zobaczysz nasze realizacje, a nasz konsultant pomoże wybrać Ci najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Kęty

Adres:

ul. Krakowska 72A
32-650 Kęty

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt.

8:00 – 16:00

Sob.

9:00 – 13:00

Skontaktuj się z nami

Szukasz rozwiązania dla siebie? Odezwij się do nas, a my przygotujemy propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Darmowa wycena