Poznaj nas bliżej

O Firmie

Specjalizujemy się w produkcji: Zautomatyzowanych pergol tarasowych, carportów, rolet screen oraz systemów przeszkleń.

Współpracujemy z firmami w całej Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Korzenie naszego przedsiębiorstwa sięgają 1992 roku. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy rozwiązania, które cieszą się największą popularnością na rynku. Stawiamy na innowacyjność oraz funkcjonalność. Naszym celem jest dostarczanie produktów o wysokiej jakości oraz spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
play

play

Od początku istnienia firmy jesteśmy producentem różnorodnych systemów osłon, jak i dystrybutorem najlepszych podzespołów dostępnych na rynku. Prowadzimy skrupulatną kontrolę jakości podczas całego cyklu produkcyjnego, zaczynając od materiałów i dostarczanych komponentów, poprzez proces wytwarzania, kończąc na ocenie gotowego produktu. Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną i nowoczesny park maszyn obsługiwany przez wykwalifikowaną załogę posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe.

15
rynków eksportowych
30+
lat na rynku
6000+
zadowolonych klientów

Nasi Partnerzy


Gwarancja Producenta

Oferowane przez nas produkty są objęte pełną, minimum 24-miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki reklamacji określa karta gwarancyjna dołączona do każdego zamówienia.

Serwis i Przegląd

Wieloletnie doświadczenie w montażu różnorodnych systemów osłon pozwala nam zaoferować Państwu profesjonalne wsparcie techniczne. Nasza firma specjalizuje się w serwisie i naprawie wszystkich oferowanych przez nas rodzajów osłon.

Fachowa Obsługa

W naszej działalności kładziemy nacisk na satysfakcję i zadowolenie klienta. W trakcie pomiarów prezentujemy pełną gamę dostępnych materiałów oraz produktów. Montaż wykonujemy na najwyższym poziomie, zachowując przy tym wszelkie środki bezpieczeństwa oraz porządek na miejscu pracy.

Atesty i Aprobaty

Posiadamy certyfikaty jakości produkcji CE, a nasze produkty wykonane są zgodnie z normami UE, co świadczy o jakości ich wykonania. Spełniają międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają niezbędne certyfikaty i/lub atesty.

Nowoczesny park maszynowy

Obszar
działalnosci

Obsługujemy klientów z całego kraju. Obszarem naszej działalności nie jest już tylko południe Polski, czyli głównie Kraków, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Oświęcim, Katowice i Zakopane czy inne okoliczne miejscowości. Na życzenie klienta dojedziemy do każdego miejsca w Polsce, również za granicą, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Holandii, Belgii, Czechach czy na Słowacji.

Zobacz więcej
Dotacje na pergole dla branży HoReCa!
Darmowa wycena