Poznaj nas bliżej

O Firmie

Od 1992 roku specjalizujemy się w dziedzinie systemów osłon dla domów, obsługując klientów klientów indywidualnych, przedsiębiorców (w tym sektor gastronomiczno-hotelowy) oraz dystrybutorów systemów osłonowych.

play

Od początku istnienia firmy jesteśmy producentem różnorodnych systemów osłon, jak i dystrybutorem najlepszych podzespołów dostępnych na rynku. Prowadzimy skrupulatną kontrolę jakości podczas całego cyklu produkcyjnego, zaczynając od materiałów i dostarczanych komponentów, poprzez proces wytwarzania, kończąc na ocenie gotowego produktu. Posiadamy nowoczesną halę produkcyjną i nowoczesny park maszyn obsługiwany przez wykwalifikowaną załogę posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe.

15
rynków eksportowych
30+
lat na rynku
6000+
zadowolonych klientów

Nasi Partnerzy


Gwarancja Producenta

Oferowane przez nas produkty są objęte pełną, minimum 24-miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki reklamacji określa karta gwarancyjna dołączona do każdego zamówienia.

Serwis i Przegląd

Wieloletnie doświadczenie w montażu różnorodnych systemów osłon pozwala nam zaoferować Państwu profesjonalne wsparcie techniczne. Nasza firma specjalizuje się w serwisie i naprawie wszystkich oferowanych przez nas rodzajów osłon.

Fachowa Obsługa

W naszej działalności kładziemy nacisk na satysfakcję i zadowolenie klienta. W trakcie pomiarów prezentujemy pełną gamę dostępnych materiałów oraz produktów. Montaż wykonujemy na najwyższym poziomie, zachowując przy tym wszelkie środki bezpieczeństwa oraz porządek na miejscu pracy.

Atesty i Aprobaty

Posiadamy certyfikaty jakości produkcji CE, a nasze produkty wykonane są zgodnie z normami UE, co świadczy o jakości ich wykonania. Spełniają międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają niezbędne certyfikaty i/lub atesty.

Nowoczesny park maszynowy

Obszar
działalnosci

Obsługujemy klientów z całego kraju. Obszarem naszej działalności nie jest już tylko południe Polski, czyli głównie Kraków, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Oświęcim, Katowice i Zakopane czy inne okoliczne miejscowości. Na życzenie klienta dojedziemy do każdego miejsca w Polsce, również za granicą, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Holandii, Belgii, Czechach czy na Słowacji.

Baza wiedzy

Do tematu pergol podchodzimy z pasją, a do tego uwielbiamy dzielić się wiedzą. Sprawdź artykuły, które przygotowaliśmy!

Zobacz więcej
BLACK WEEKS! -15% oraz dodatkowe -10% rabatu na pergole tarasowe!
Darmowa wycena