Produkty

Tworzone na wymiar

Każda z naszych realizacji jest wykonywana na wymiar oraz dopasowywana do potrzeb klienta. Cały proces produkcji odbywa się w naszej nowoczesnej fabryce na południu Polski.

Zastanawiasz się, jak wygląda
cały proces od zamówienia
do montażu pergoli?

01

Skupiamy się na Twoich potrzebach

Podczas pierwszego kontaktu zbieramy wstępne założenia i przedstawiamy Ci wstępny koszt Twojej inwestycji. Pełną wycenę poznasz w kolejnych krokach.

02

Wizyta specjalisty

Następnym krokiem jest wizyta specjalisty, podczas której wykonujemy dokładny pomiar na podstawie oczekiwań klienta. Jest to idealny moment na dodatkowe pytania i omówienie szczegółów realizacji, a także zapoznanie się z przekrojami profilów oraz wzornikami kolorów konstrukcji lub tkanin.

03

Finalna wycena

Mamy już wszystkie potrzebne informacje. Po konsultacjach ze specjalistą, otrzymujesz wycenę finalną z uwzględnieniem wszystkich założeń ustalonych podczas spotkania.

04

Dzieje się! Zamówienie przekazane do działu produkcji

Tu zaczyna się robić ciekawie! Twoje zamówienie jest przekazane do działu produkcji. Każda konstrukcja jest produkowana w naszej nowoczesnej polskiej hali produkcyjnej (ponad 2 tys. m2 powierzchni) na dokładny wymiar ustalony uprzednio podczas wizyty przedstawiciela.

05

Montaż konstrukcji

Gotowa konstrukcja trafia do Ciebie i jest montowana przez nasz zespół montażowy. Dbamy o to, aby montaż przebiegł w jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu 100% własności użytkowych oraz wizualnych Twojej wymarzonej pergoli!

06

Radość z nowej pergoli

Twoja nowa pergola jest gotowa do użytku. W pełni cieszysz się dodatkową komfortową przestrzenią, którą daje Twoja nowa pergola!

Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest koszt pergoli?

Cena pergoli zależy od wielu czynników. Między innymi od jej wymiarów oraz dodatków dołączonych do konstrukcji. Jej cena może wynieść od 8 000 zł za najprostszą wersje, 30 000 zł za bardziej zaawansowaną opcję, aż do kilkuset tysięcy złotych za realizację dla sektora gastronomicznego – HoReCa. Zachęcamy do kontaktu – pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb oraz wstępnie je wycenić.


Jak długo trzeba czekać na montaż pergoli?

Nasza hala produkcyjna funkcjonuje przez cały rok. Czas realizacji zależy od stopnia obciążenia produkcyjnego oraz pory roku. Zazwyczaj pergola jest gotowa do montażu po kilku tygodniach od momentu zaksięgowania zaliczki. W wyjątkowych sytuacjach okres ten może się przedłużyć do kilkunastu tygodni.


Jak długo trwa montaż pergoli?

Nasze pergole montujemy przez cały rok, również w okresie jesienno-zimowym. W zależności od wymiaru pergoli, rodzajów i ilości dodatków oraz sposobu montażu, prace mogą trwać od 1 do 5 dni.


Jaka jest wytrzymałość pergoli na wiatr?

Konstrukcje pergol TOSCANA, PORTOFINO oraz VERONA wytrzymują wiatr wiejący z siłą nawet do 120 km/h. W przypadku pergoli PALERMO jest to 80 km/h.

Gdy siła wiatru jest większa, niż 60 km/h, zalecamy zwinąć zadaszenie materiałowe w modelach: PORTOFINO, VERONA, PALERMO oraz ustawić pionowo lamele zadaszenia w modelu TOSCANA.


Czy dodatki można zamontować w późniejszym terminie?

Tak, istnieje możliwość późniejszego montażu dodatków, w tym: Rolet Screen, systemów przeszkleń oraz shuttersów aluminiowych. Warto jednak wspomnieć o takim zamiarze osobie wykonującej pomiar, gdyż w niektórych sytuacjach może mieć to wpływ na wymiar pergoli.


Na jakim terenie realizujemy montaże?

Montaże realizujemy na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.


Nadal masz pytania?
Odezwij się do nas, a my pomożemy Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nasze realizacje

  • R1
  • R2
  • R3
  • R4
Darmowa wycena