Data: 24.04.2023

Współpraca z WAKO

Z nieukrywaną radością informujemy o naszej współpracy z WAKO! Dzięki temu strategicznemu partnerstwu, będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze lepszą obsługę oraz rozbudować naszą sieć partnerską na terenie całej Polski.

Współpraca z WAKO – gwarancja jakości i profesjonalizmu Zaufanie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego właśnie wybraliśmy WAKO jako naszego partnera – firmę z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Wspólnie będziemy dążyć do ciągłego doskonalenia naszych usług i produktów, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ogólnopolska obsługa – jesteśmy bliżej Ciebie! Dzięki współpracy z WAKO, poszerzamy naszą sieć partnerską i jesteśmy w stanie zapewnić obsługę klientów na terenie całego kraju. Nasi specjaliści i partnerzy są dostępni, aby pomóc Ci w doborze oraz montażu pergoli tarasowych. Naszym celem jest zaoferowanie kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

Dążymy do ciągłego rozwoju i poprawy obsługi Jesteśmy świadomi, że nieustanny rozwój to klucz do sukcesu. Dlatego w ramach naszej współpracy z WAKO, będziemy inwestować w szkolenia oraz rozwój naszych specjalistów. Stawiamy na innowacyjność, by zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi i zadowolenia.

Chcesz zostać partnerem naszej firmy? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego: https://surma.pl/pl/strefa-partnera/

Podobne posty

15.11.2023

BLACK WEEKS

Jesień to idealny czas, by zaplanować aranżację swojego tarasu na kolejny okres letni. U nas BLACK WEEKS trwają do końca roku! Kupując dowolną pergolę tarasową SURMA otrzymujesz dodatkowe 10% rabatu! Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu:  kontakt@surma.pl SALON SPRZEDAŻY PERGOL W KĘTACH ul. Krakowska 72A32-650 Kęty735 101 101 wew. 1 REGULAMIN: 1. Organizatorem promocji jest firma […]

29.04.2024

Życzymy udanej Majówki!

Drodzy Klienci! Informujemy, że w związku z nadchodzącą majówką nasze salony sprzedaży będą nieczynne w czwartek (02.05) Życzymy udanej Majówki!

29.03.2024

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Klienci! Informujemy, że w związku z Świętami Wielkanocnymi nasze salony sprzedaży będą nieczynne w sobotę (30.03) oraz w poniedziałek wielkanocny (01.04). Wesołych Świąt! Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, pragniemy także złożyć Wam serdeczne życzenia! Niech te święta przyniosą Wam wiele szczęścia, spokoju i pełnych radosnych spotkań, spędzonych w gronie najbliższych.

Zobacz więcej
Dotacje na pergole dla branży HoReCa!
Darmowa wycena