Data: 24.04.2023

Współpraca z WAKO

Z nieukrywaną radością informujemy o naszej współpracy z WAKO! Dzięki temu strategicznemu partnerstwu, będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze lepszą obsługę oraz rozbudować naszą sieć partnerską na terenie całej Polski.

Współpraca z WAKO – gwarancja jakości i profesjonalizmu Zaufanie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego właśnie wybraliśmy WAKO jako naszego partnera – firmę z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Wspólnie będziemy dążyć do ciągłego doskonalenia naszych usług i produktów, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ogólnopolska obsługa – jesteśmy bliżej Ciebie! Dzięki współpracy z WAKO, poszerzamy naszą sieć partnerską i jesteśmy w stanie zapewnić obsługę klientów na terenie całego kraju. Nasi specjaliści i partnerzy są dostępni, aby pomóc Ci w doborze oraz montażu pergoli tarasowych. Naszym celem jest zaoferowanie kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

Dążymy do ciągłego rozwoju i poprawy obsługi Jesteśmy świadomi, że nieustanny rozwój to klucz do sukcesu. Dlatego w ramach naszej współpracy z WAKO, będziemy inwestować w szkolenia oraz rozwój naszych specjalistów. Stawiamy na innowacyjność, by zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi i zadowolenia.

Chcesz zostać partnerem naszej firmy? Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego: https://surma.pl/pl/strefa-partnera/

Podobne posty

01.09.2023

Promocja Wrześniowa

Wrzesień to idealny miesiąc, by zaplanować aranżację swojego tarasu na kolejny okres letni.  Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą jesienną ofertą! Kupując pergolę tarasową SURMA otrzymujesz do 20% rabatu – śpiesz się, promocja trwa tylko do 30.09.2023 r.!

15.11.2023

BLACK WEEKS

Jesień to idealny czas, by zaplanować aranżację swojego tarasu na kolejny okres letni. U nas BLACK WEEKS trwają do końca roku! Kupując dowolną pergolę tarasową SURMA otrzymujesz dodatkowe 10% rabatu! Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu:  kontakt@surma.pl SALON SPRZEDAŻY PERGOL W KĘTACH ul. Krakowska 72A32-650 Kęty735 101 101 wew. 1 SALON SPRZEDAŻY PERGOL W KRAKOWIE ul. […]

30.04.2023

Weekend majowy

Szanowni Klienci, Informujemy, że 2 maja nasza firma będzie nieczynna.  Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej i korzystania z formularza kontaktowego. Wracamy do Was już 4 maja. Życzymy miłego długiego weekendu!

Zobacz więcej
BLACK WEEKS! -15% oraz dodatkowe -10% rabatu na pergole tarasowe!
Darmowa wycena