Data: 24.04.2024

Dotacje dla sektora HoReCa 2024

Drodzy Klienci!

Nabór wniosków rusza 6 maja! Do rozdysponowania jest 1,2 mld zł, a dotacje można otrzymać również na zakup pergoli tarasowej!

Czasu jest już bardzo mało!

Skontaktuj się z nami, a polecimy Ci firmę zajmującą się pisaniem wniosków o dotację, którą będziesz mógł przeznaczyć na montaż pergoli i dzięki niej powiększyć przestrzeń użytkową Twojej restauracji.

Więcej informacji poniżej:

Formularz kontaktowy

  Podobne posty

  29.03.2024

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!

  Drodzy Klienci! Informujemy, że w związku z Świętami Wielkanocnymi nasze salony sprzedaży będą nieczynne w sobotę (30.03) oraz w poniedziałek wielkanocny (01.04). Wesołych Świąt! Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, pragniemy także złożyć Wam serdeczne życzenia! Niech te święta przyniosą Wam wiele szczęścia, spokoju i pełnych radosnych spotkań, spędzonych w gronie najbliższych.

  08.02.2024

  R+T Stuttgart 2024

  Zapraszamy Was na Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T, które odbędą się w Stuttgarcie! Odwiedź nasze stoisko i odkryj nowości, które dla Was przygotowaliśmy. Data: 19.02 – 23.02.2024Miejsce: Messe Stuttgart, NiemcyHala: 1Stoisko: 1B81 Na targach zaprezentujemy 2 całkowicie nowe produkty, zaprojektowane przez naszych konstruktorów. Nie przegap okazji, by zobaczyć nasze najnowsze modele i […]

  20.01.2024

  BUDMA 2024

  Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu! Znajdziecie nas w Pawilonie 5, Stoisko 82. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć nasze rozwiązania na żywo i przetestować ich funkcjonalność. Zainspiruj się i porozmawiaj z ekspertami, zobacz nasze produkty i znajdź idealne rozwiązania do swojego domu czy biznesu. Nie możemy się doczekać, aby podzielić […]

  Zobacz więcej
  Dotacje na pergole dla branży HoReCa!
  Darmowa wycena